Силиконполисистем продажа силикона и полиуретана
Силиконполисистем - широкий ассортимент силикона, полиуретана, полиэфирных смол и акриловых смол
861329477

тел.: +38 (096) 768-79-96

тел.: +38 (095) 560-20-22

ruuk

Поліуретан - універсальна сировина, яка служить основою для виготовлення матеріалів різної форми і жорсткості. Крім того, можуть використовуватись практично всі способи його обробки від пресування до лиття.

Завдяки цьому, поліуретан як речовину з необмеженими можливостями застосовують практично у всіх галузях промисловості.

У цій статті приділимо увагу найбільш поширеним.

Автомобілебудування

Поліуретан найбільш затребуваний в автомобільній промисловості.
З нього в основному виготовляють деталі підвіски автомобіля (втулки, сайлентблоки, відбійники, опори амортизаторів, інше) в якості заміни гуми.

Вироби з поліуретану DM Mold 1580 (системи MDI) нашої компанії не втрачають еластичність, більш стійкі до тертя, ударів, менше деформуються при виникненні надмірних навантажень і забезпечують плавний хід автомобілю завдяки зниження рівня вібрацій.

Будівництво

Цей компаунд активно використовується в будівництві стін і стель будівель різного призначення при виготовленні сендвіч-панелей для їх теплоізоляції.
Таке утеплення вдвічі ефективніше за аналоги, також є економічно вигіднішим, оскільки компаунд не розкладається, дешевий, легкий для транспортування.
Поліуретан DM Mold 40 (системи MDI) використовують при виготовленні форм і матриць для тиражування декоративних деталей в будівництві: статуетки, штучний камінь, тротуарна плитка, забори і т. д.

Різні промисловості

Рідкий пластик, як різновид поліуретану активно застосовують у виробництві меблів та меблевої фурнітури.

Легка промисловість активно використовує поліуретанові речовини для підвищення зносостійкості тканини, завдяки яким вона розтягується і потім повертається до початкової форми, не деформується і краще сидить на тілі.

Експерти впевнені, що майбутнє індустрії моди саме за поліуретаном в одязі.

Поліуретанові матеріали не мають в складі токсичних та шкідливих речовин, тому придатні для виготовлення одягу та взуття.

З поліуретану виготовляють функціональні деталі взуття – підошви та набійки.
Крім того цей компаунд використовують для проклейки взуття в процесі виробництва, для заміни натуральної шкіри, тому роблять поліуретанове покриття на текстильних матеріалах, виготовляють теплоізолюючі взуттєві прокладки та багато іншого.

Сьогодні ми позначили тільки крихітну частину використання поліуретану. Цей матеріал повсюди від поручнів в громадському транспорті до кабелів та обмоток.

Використовуйте його необмежені можливості для своїх задумів чи приватного виробництва, замовивши в компанії Силіконполіпласт за привабливими цінами і швидкою доставкою.

вверх