Силиконполисистем продажа силикона и полиуретана
Силиконполисистем - широкий ассортимент силикона, полиуретана, полиэфирных смол и акриловых смол
861329477

тел.: +38 (096) 768-79-96

тел.: +38 (095) 560-20-22

ruuk

Серед достатньо великого асортименту силіконів (харчових і промислових) може бути непросто обрати саме свій для подальшого використання. В описі можете бачити однаковий напрям застосування та кінцеві вироби, але не обмежуйте свій творчій порив.

В цій статті поговоримо про дві основні характеристики, на які потрібно звертати увагу при виборі харчових силіконів.

Твердість

Шкалу Шора використовують для вимірювання твердості компаунду. В асортименті нашої продукції представлені силікони харчові Platinum від 10 до 60 Шор. Чим менше значення шор, тим м'якіша та еластичніша буде форма. М'якіший силікон краще підійде для створення невеликих форм зі складним орнаментом, а для великих - жорсткіший.

Більш докладно про вибір за твердістю писали раніше в статті   https://silicone.kiev.ua/articls/411-silikon-kakoj-tverdosti-vybrat.html

В'язкість

В'язкість є важливою властивістю харчового силікону, бо визначає, наскільки легко він може бути нанесений на поверхню та добре прилипатиме.

poliuretan-modelnij-unikastРідкий пластик — універсальний матеріал, який можна використовувати для різних творчих проектів.
Двокомпонентний матеріал для творчості можна отримати шляхом змішування двох компонентів для отримання рідкої субстанції. Після заливання у форму за кілька хвилин вона твердіє і відтворює найдрібніші елементи та фактуру заданої форми, а крім цього:

  • відрізняється високими механічними властивостями;
  • піддається фрезеруванню та поліруванню;
  • може фарбуватись у різні кольори;
  • не руйнується під впливом ультрафіолету.

Чи ви ентузіаст, художник або просто шукаєте нові вироби, є багато цікавих речей, які можете зробити завдяки рідкому пластику.

Сьогодні ми розглянемо 10 кумедних та унікальних способів використання цього компаунду у ваших проектах.

1. Виготовлення прикрас

Використовуючи рідкий пластик, ви можете створювати безліч унікальних та красивих виробів, включаючи сережки, намиста та браслети. Змішайте його з обраним пігментом і після заливки до форми створити єдину у своєму роді деталь. Ви також можете вставляти невеличкі предмети, такі як квіти або намистини до суміші для додаткового візуального інтересу.

2. Чохли для телефонів

Крім прикрас можете використати пластик для створення унікальних та персоналізованих чохлів для телефонів. Залийте суміш у форму, що підходить для вашого телефону, і дайте йому висохнути протягом кількох годин, щоб прикріпити до телефону.

3. Підставки

Сучасний дизайн інтер'єру окрім функціональності, комфорту та бездоганного зовнішнього вигляду також затканий із модних трендів та втілення актуальних тенденцій.

Сьогодні на зміну натуральній деревині прийшов поліуретан, що кардинально змінило ситуацію в меблевій індустрії. Поліуретановий декор відкрив для дизайнерів величезніі можливості.

Використовуючи поліуретан DM MOLD 1580 (системи MDI), зможете створити окремі вироби чи DM MOLD 40 для тиражування завдяки унікальним формам та використати це в дизайні.

Поліуретанові форми стають все більш популярними для виготовлення декору елементів та декору меблів від стільців та столів до комодів та шаф.

Виробництво тротуарної плитки, штучного каменю, предметів мистецтва, прикрас та біжутерії і активне використання в будівництві – далеко не повний перелік можливостей застосування силікону.

У цій статті торкнемося процесу самостійного створення силіконових форм, застосовуючи рідкі силікони RTW 320 і RTW 340 компанії Силіконполісистем.

У кожного майстра точно є улюблений список матеріалів, з якими подобається працювати. Для тих, хто виготовляє сувенірну продукцію, пластикові деталі чи замається декоруванням фасадів, інтер'єру, але ще пробував рідкий пластик, настав час експериментувати!

Такі поліуретанові пластики відносять до двокомпонентних матеріалів, що складаються з рідких компонентів, які після змішування та заливання у форму полімеризуються і набувають властивостей твердого пластику заданої формою конфігурації.

Поліуретан - універсальна сировина, яка служить основою для виготовлення матеріалів різної форми і жорсткості. Крім того, можуть використовуватись практично всі способи його обробки від пресування до лиття.

Завдяки цьому, поліуретан як речовину з необмеженими можливостями застосовують практично у всіх галузях промисловості.

У цій статті приділимо увагу найбільш поширеним.

Автомобілебудування

Поліуретан найбільш затребуваний в автомобільній промисловості.
З нього в основному виготовляють деталі підвіски автомобіля (втулки, сайлентблоки, відбійники, опори амортизаторів, інше) в якості заміни гуми.

Вироби з поліуретану DM Mold 1580 (системи MDI) нашої компанії не втрачають еластичність, більш стійкі до тертя, ударів, менше деформуються при виникненні надмірних навантажень і забезпечують плавний хід автомобілю завдяки зниження рівня вібрацій.

Поліуретан відносять до великої групи полімерів. З моменту появи цього матеріалу було проведено значну кількість модифікацій та отримано декілька його типів. Завдячуючи корисним особливостям його продовжують активно використовувати в різних галузях виробництва.

До ключових властивостей цього полімеру відносять еластичність та підвищену в'язкість. Саме тому поліуретани зараховують до еластомерів, які після розтягування повертаються до початкової форми

В первые годы своей жизни детки познают мир, «пробуя» его на вкус. В данном случае все, что успел схватить ребенок, потянет в рот, пока этого никто не видит.
А если у малыша прорезаются зубы, он хочет «почесать» десны, то специальные прорезыватели и слингобусы помогут пройти этот непростой этап.

При появлении новых материалов можно забыть о длительном поиске качественных и безопасных изделий для малышей. Можете самостоятельно изготовить необходимые аксессуары для детей: пустышки, грызунки и другие, использовав пищевой силикон.

 Жидкий силикон для форм, особенно RTW 320, занимает лидирующие позиции по популярности среди мастеров и дизайнеров. С его помощью создание элементов декора и других конструкций становится значительно проще и эффективнее, поскольку полученные молды долговечны, надежны и практичны в работе.

Среди продукции компании Силиконполисистем https://silicone.kiev.ua/catalog.html представлен широкий выбор жидких двухкомпонентных силиконовых компаундов с разными значениями твердости по Шору.

 

Работая с любым современным компаундом, к примеру как жидкий пластик, обязательно будут и удачные решения, и досадные ошибки.

В предыдущей статье были приведены важные советы по взаимодействию с этим материалом, но мы разобрали только причины почему он может не затвердевать.

Сегодня продолжим рассмотрение того, что приводит к возникновению ряда ошибок, которые могут возникнуть при работе с жидким пластиком.

Жидкий пластик – двухкомпонентный полиуретановый компаунд относится к современным материалам. Ранее уже рассматривали его особенности и области применения в статье https://silicone.kiev.ua/articls/384-osobennosti-zhidkogo-plastika-i-vozmozhnosti-ego-primeneniya.html.

Не удивительно, что благодаря свойствам его активно используют для создания сувениров, подарков, оригинального декора, миниатюр и комплектующих

Предлагаем ознакомиться с рекомендациями мастеров-профессионалов, чтобы ваша творческая работа была не только увлекательной, но и результативной:

Важные советы по работе с материалом

vipechkaПосуда из силикона набирает популярность не только среди любителей приготовления кухонных изысков. Ее активно используют мамочки для кормления детей, а также любители загородного отдыха и туризма. И это не удивительно. Это отличные «помощники» как для использования в быту, так и приготовления пищи.

Многообразие форм из пищевого силикона позволяет выпекать любые оригинальные и необычные кондитерские изделия, к примеру, в виде замка или для заморозки фигурного льда без вреда для здоровья.
Такой компаунд обладает низкой теплопроводностью, обеспечивая равномерное и постепенное прогревание формы, поэтому выпечка не пригорает. Формы нетоксичны и гипоаллергенны. Исключительная гибкость исключает возможность сломать их или разбить.

Этот модный тренд у всех на слуху. Практически в каждом доме есть какой-то предмет силиконовой посуды или аксессуаров благодаря целому ряду преимуществ.

Poliuretan kholodeПолиуретаны относятся к синтетическим полимерам, высокая прочность и износостойкость которых, являются ключевыми показателями любого конструкционного материала.

Поскольку эти эластомеры сохраняют свои свойства при понижении температуры до - 40° Цельсия, их используют в суровых, холодных погодных условиях. Благодаря чему области применения этого универсального, современного компаунда расширяются. Его активно применяют и в автомобильной промышленности.

Высокие эксплуатационные свойства полиуретана, можно сказать, практически вытеснили использование резины, поскольку при -20° она теряет эластичность, что приводит к поломке деталей. А при -30° с резиновыми комплектующими происходит отвердение и полная потеря своих параметров. В связи с этим возникают неурядицы с уплотнителями, прокладочными кольцами и рядом других комплектующих.

Все чаще силиконовые материалы пользуются спросом не только в промышленных целях, но и в хозяйстве. Особое внимание занимают предметы, находящиеся в контакте с пищевыми продуктами, для изготовления которых используют пищевой силикон.

Популярность таких изделий относится к рациональному выбору тех, кто ценит функциональность, удобство и безопасность для здоровья.

Из-за устойчивости к предельным, пиковым температурам и низким адгезионным свойствам изделия из пищевого силикона широко применяют в различных отраслях пищевой промышленности. К примеру, RTW515 Platinum и RTW 540 Platinum выдерживают нагревание до +350 и +450 градусов соответственно.

вверх