Силиконполисистем продажа силикона и полиуретана
Силиконполисистем - широкий ассортимент силикона, полиуретана, полиэфирных смол и акриловых смол
861329477

тел.: +38 (096) 768-79-96

тел.: +38 (095) 560-20-22

ruuk

Сучасний дизайн інтер'єру окрім функціональності, комфорту та бездоганного зовнішнього вигляду також затканий із модних трендів та втілення актуальних тенденцій.

Сьогодні на зміну натуральній деревині прийшов поліуретан, що кардинально змінило ситуацію в меблевій індустрії. Поліуретановий декор відкрив для дизайнерів величезніі можливості.

Використовуючи поліуретан DM MOLD 1580 (системи MDI), зможете створити окремі вироби чи DM MOLD 40 для тиражування завдяки унікальним формам та використати це в дизайні.

Поліуретанові форми стають все більш популярними для виготовлення декору елементів та декору меблів від стільців та столів до комодів та шаф.

Особливості декору з поліуретану

Вже кілька десятиліть технологія імітації дерева залишається на піку затребуваності. Це стало чудовою альтернативою новомодним матеріалам для облицювання зі скла чи сталі.

У таких виробів багато суттєвих переваг:

  • екологічність – декор не виділяє небезпечних и шкідливих речовин для здоров'я;
  • економність – поліуретан набагато дешевше за дерево або інші матеріали, а також має довгий термін експлуатації;
  • широкий асортимент – величезний вибір дизайнів та форм, які вже є на ринку, а також достатньо легко можна створити свій унікальний дизайн декору;
  • гнучкість та міцність – поліуретановий декор легко кріпиться на нерівні поверхні, стійкий до подряпин та ударів;
  • вологостійкість – вибори легко миються та не деформуються від надлишку вологи. Відповідно поліуретанову ліпнину можна прекрасно використовувати в ванних кімнатах, гідромасажних кабінетах, тощо.

Поліуретановий декор для меблів відкриває безліч можливостей створити неповторний дизайн інтер'єру. Креативні дизайнери часто використовують ліпнину з поліуретану DM MOLD 1580, щоб надати вітальні, кухні або цілій квартирі архітектурну неповторність та індивідуальність.

Різноманітність накладного меблевого декору дає можливість з простих та нескладних меблевих рішень перетворити меблі та інтер'єр на багату та оригінальну композицію.

Нещодавно дерев'яні вироби були елементами розкоші, а зараз красиві меблі може дозволити собі практично кожна людина. Поліуретановий різьблений декор для меблів стане гідною прикрасою будь-кого інтер'єру.

Можете тиражувати кутові елементи та елементи орнаменту завдяки створеній поліуретановій формі з DM MOLD 40 та використовувати їх для декорування меблів. Обробляти молдінгами краще крупногабаритні меблі або двері.

Наша компанія Силіконполісистем пропонує високоякісні поліуретани https://silicone.kiev.ua/catalog/poliuretan.html, які зроблять вашу квартиру сучасною і затишною.
Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами і наші експерти з радістю допоможуть у їх вирішенні.

вверх