Силиконполисистем продажа силикона и полиуретана
Силиконполисистем - широкий ассортимент силикона, полиуретана, полиэфирных смол и акриловых смол
861329477

тел.: +38 (096) 768-79-96

тел.: +38 (095) 560-20-22

ruuk

poliuretan-modelnij-unikastРідкий пластик — універсальний матеріал, який можна використовувати для різних творчих проектів.
Двокомпонентний матеріал для творчості можна отримати шляхом змішування двох компонентів для отримання рідкої субстанції. Після заливання у форму за кілька хвилин вона твердіє і відтворює найдрібніші елементи та фактуру заданої форми, а крім цього:

  • відрізняється високими механічними властивостями;
  • піддається фрезеруванню та поліруванню;
  • може фарбуватись у різні кольори;
  • не руйнується під впливом ультрафіолету.

Чи ви ентузіаст, художник або просто шукаєте нові вироби, є багато цікавих речей, які можете зробити завдяки рідкому пластику.

Сьогодні ми розглянемо 10 кумедних та унікальних способів використання цього компаунду у ваших проектах.

1. Виготовлення прикрас

Використовуючи рідкий пластик, ви можете створювати безліч унікальних та красивих виробів, включаючи сережки, намиста та браслети. Змішайте його з обраним пігментом і після заливки до форми створити єдину у своєму роді деталь. Ви також можете вставляти невеличкі предмети, такі як квіти або намистини до суміші для додаткового візуального інтересу.

2. Чохли для телефонів

Крім прикрас можете використати пластик для створення унікальних та персоналізованих чохлів для телефонів. Залийте суміш у форму, що підходить для вашого телефону, і дайте йому висохнути протягом кількох годин, щоб прикріпити до телефону.

3. Підставки

Ще один цікавий проект для тих, хто хоче додати родзинку до свого домашнього декору – це виготовлення підставок в будь-яких кольорах для предметів на ваш смак.

4. Настінне мистецтво

Рідкий пластик можна використовувати для створення чудових картин на стінах. Вилийте його на полотно або на іншу плоску поверхню і дайте висохнути. Потім скористайтеся фарбою, блискітками або іншими декоративними елементами, щоб створити унікальний малюнок або візерунок. В результаті отримаєте гарний глянцевий витвір мистецтва, який додасть нотку елегантності до будь-якої кімнати.

5. Меблі

Створення унікальних та сучасних предметів меблів, як стільниця, лавка або інші – ще одна цікава ідея застосування нашого компаунду. В результаті виходить гладка, міцна поверхня, яку легко чистити та підтримувати в чистоті.

6. Брелки

Ще один простий проект – виготовлення брелків. Виливаючи рідину в невелику форму, додайте кільце для ключів або інший пристрій, а також різні додатки для створення функціонального та стильного брелка.

7. Магніти

Після заповнення форми «пластиковою» рідиною прикріпіть до зворотного боку магніт і дайте висохнути. А потім робіть з передньою частиною магніту що хочете для створення дизайну чудового подарунка.

8. Прикраси для акваріума

Зробіть унікальні та нестандартні акваріумні прикраси: скелі, печери та інші об'єкти, використовуючи форми та поєднання різних кольорів рідкого пластику. Це відмінний спосіб додати трохи індивідуальності вашому водному середовищу.

9. Ремонт пластикових предметів

Якщо в ваш оселі назбиралася купа пластикових предметів, що потребують ремонту, як зламана іграшка, пошкоджений предмет меблів, це можна виправити. Змішайте рідкий пластик згідно інструкції та нанесіть на пошкоджену ділянку. Після затвердіння пластик стане міцним та довговічним, повернувши вашому виробу його початковий стан.

Десятий спосіб додайте самі.

Не кваптесь, та замовляйте цей удовий матеріал в Силіконполісистем за вказаними телефонами.

вверх